TEKTURA LITA TWARDA

Produkty:
- Tektura TWARDA
- Tektura GRUBA

Slider
SZYBKI KONTAKT

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

DYREKTOR FABRYKI

Henryk Bednarek -785-897-132 dyrektor@warter.pl

SEKRETARIAT

Edyta Gazarkiewicz - 67 266 40 01 sekretariat@warter.pl

EKSPORT

Katarzyna Wenda - 0048-785-897-133 katarzyna.wenda@warter.pl

DZIAŁ HANDLOWY

KOORDYNATOR DZIAŁU HANDLOWEGO

Krzysztof Pauk - 785-897-166 krzysztof.pauk@warter.pl

PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI

Ewa Wilk - 507-066-749 ewa.wilk@warter.pl

Barbara Michalska - 785-897-131 barbara.michalska@warter.pl

Justyna Rakowska - 503-030-900 justyna.rakowska@warter.pl

ZAOPATRZENIE/MAKULATURA

Marcin Fortuna 605 122 079 - 889-492-467  marcin.fortuna@warter.pl

Tektura Gruba Bianca

Tektura Gruba to tektura której parametry mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Tym samym odpowiadając na duże zapotrzebowanie rynku introligatorskiego została stworzona tektura bianca, która charakteryzuje się dużą pulchnością (1,45 cm3/g) w porównaniu do zwykłej tektury twardej. Główne zastosowanie tektury volumenowej to produkcja segregatorów i opraw książek, ale może być również użyta jako element wystawienniczy np. w postaci standu, lub jako przekładka.

tektura grubaSPECYFIKACJA

Gramatura: 1000 – 2000 g/m
Wymiary maksymalne: 1200 x 4200 mm

  Pobierz specyfikacje szczegółową

 GALERIA