TEKTURA LITA

TEKTURA GRUBA
MAKULATUROWA W ARKUSZACH

Slider
SZYBKI KONTAKT

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

DYREKTOR FABRYKI

Henryk Bednarek -785-897-132 dyrektor@warter.pl

SEKRETARIAT

Edyta Gazarkiewicz - 67 266 40 01 sekretariat@warter.pl

EKSPORT

Katarzyna Wenda - 0048-785-897-133 katarzyna.wenda@warter.pl

DZIAŁ HANDLOWY

KOORDYNATOR DZIAŁU HANDLOWEGO

Krzysztof Pauk - 785-897-166 krzysztof.pauk@warter.pl

PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI

Ewa Wilk - 507-066-749 ewa.wilk@warter.pl

Barbara Michalska - 785-897-131 barbara.michalska@warter.pl

Justyna Rakowska - 503-030-900 justyna.rakowska@warter.pl

ZAOPATRZENIE/MAKULATURA

Marcin Fortuna 605 122 079 - 889-492-467  marcin.fortuna@warter.pl

 TEKTURA LITA MAKULATUROWA

OPIS

Tektura lita to produkt wytrzymały i odporny na zniszczenia.

Maszyna papiernicza MP1 produkuje tekturę makulaturową litą w arkuszach od gramatury 350g do 900g. Tektura z MP1 wytwarzana jest poprzez nałożenie na siebie kilku warstw, co wpływa na jej wytrzymałość. Arkusze mogą być wykorzystane m. in. jako przekładka paletowa, w przemyśle opakowaniowym oraz do produkcji teczek archiwizacyjnych i kątowników. Tektura gruba jest całkowicie ekologiczna i biodegradowalna. Produkty produkowane przez fabryke tektury w Tarnówce są najwyższej jakości, ponieważ do produkcji wykorzystywana jest najlepsza masa papiernicza. Wybierając tekturę wyprodukowaną przez nas, masz pewność, że korzystna cena produktu nie ma wpływu na jego jakość.

tektura lita, tektura gruba - producent papieru i tekturaSPECYFIKACJA

Specyfikacja Maszyna MP1 – tektura makulaturowa lita szara w arkuszach:
Gramatura: 350 - 900mm
Wymiary standardowe: 700 x 1000 mm 800 x 1200 mm
Wymiary maksymalne: 1700 x 2000 mm

 SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA

WŁAŚCIOWŚCIJMWYMAGANIA
Gramatura (+-5%)g/m2350400450500560630710800900
Dopuszczalne odchyłki gramatury%+-5%
Grubość mm0,550,600,650,700,850,901,101,201,30
Dopuszczalne odchyłki grubości%+-5%
Wilgotność (nie więcej niż)%10
Wymiary mmwg uzgodnionego zamówienia, max. 1700x2000
Dopuszczalne odchyłki wymiarówmmdługość 5, szerokość 2
Powierzchnia
wg uzgodnionego zamówienia, jednostronnie lub dwustronnie gładzona
Dopuszczalne odchyłki prostokątności 3
Wytrzymałość na Przepukline (nie mniej niż) kPa390470590690
Wady niedopuszczalne
nierówne obcięcie, fałdy, przecięcie, przegniecenie, rozwarstwienie, zabrudzenie

 GALERIA

Nasza oferta to:

  • atrakcyjna cena
  • gramatura od 350 do 900 g/m2
  • maksymalne wymiary 1700 mm x 2000 mm
  • rozmiary na zamówienie
  • tektura wytwarzana z dobrej jakości makulatury
  • szybki czas realizacji i dostawy
  • dostawę na terenie całej Polski i poza granicami
  • dogodne terminy płatności
  • najwyższa jakość
  • jesteśmy sprawdzonym, pewnym producentem papieru i tektury z wieloletnią historią
  • szukaj jeszcze grubszej tektury ? – zobacz na tektura twarda lub tektura gruba