MASZYNA MP1

Produkt:
- Tektura lita makulaturowa w arkuszach

Arrow
Arrow

Slider

SZYBKI KONTAKT

 

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

DYREKTOR FABRYKI

Henryk Bednarek -785-897-132 dyrektor@warter.pl

SEKRETARIAT

Edyta Gazarkiewicz - 67 266 40 01 sekretariat@warter.pl

SPECJALISTA DS. WSPÓŁPRACY Z ZAGRANICĄ

Katarzyna Wenda - 0048-785-897-133 katarzyna.wenda@warter.pl

DZIAŁ HANDLOWY

DYREKTOR HANDLOWY

Katarzyna Wenda - 0048-785-897-133 katarzyna.wenda@warter.pl

KOORDYNATOR DZIAŁU HANDLOWEGO

Krzysztof Pauk - 785-897-166 krzysztof.pauk@warter.pl

PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI

Ewa Wilk - 507-066-749 ewa.wilk@warter.pl

Barbara Michalska - 785-897-131 barbara.michalska@warter.pl

Justyna Rakowska - 503-030-900 justyna.rakowska@warter.pl

ZAOPATRZENIE/MAKULATURA

Marcin Fortuna 605 122 079 - 889-492-467  marcin.fortuna@warter.pl

 Tektura makulaturowa lita w arkuszach

OPIS

Maszyna papiernicza MP1 produkuje tekturę makulaturową litą w arkuszach od gramatury 300g do 900g. Tektura z MP1 wytwarzana jest poprzez nałożenie na siebie kilku warstw, co wpływa na jej wytrzymałość. Arkusze mogą być wykorzystane m. in. jako przekładka paletowa, w przemyśle opakowaniowym oraz do produkcji teczek archiwizacyjnych i kątowników

SPECYFIKACJA

Specyfikacja Maszyna MP1 – tektura makulaturowa lita szara w arkuszach:
Gramatura: 350 - 900mm
Wymiary standardowe: 700 x 1000 mm 800 x 1200 mm
Wymiary maksymalne: 1700 x 2000 mm

 SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA

WŁAŚCIOWŚCIJMWYMAGANIA
Gramatura (+-5%)g/m2300350400450500560630710800900
Dopuszczalne odchyłki gramatury%+-5%
Grubośćmm0,500,550,600,650,700,850,901,101,201,30
Dopuszczalne odchyłki grubości%+-5%
Wilgotność (nie więcej niż)%10
Wymiarymmwg uzgodnionego zamówienia, max. 1700x2000
Dopuszczalne odchyłki wymiarówmmdługość 5, szerokość 2
Powierzchniawg uzgodnionego zamówienia, jednostronnie lub dwustronnie gładzona
Dopuszczalne odchyłki prostokątności3
Wytrzymałość na Przepukline (nie mniej niż)kPa390470590690
Wady niedopuszczalnenierówne obcięcie, fałdy, przecięcie, przegniecenie, rozwarstwienie, zabrudzenie

 GALERIA


WARTER SPÓŁKA JAWNA
ODDZIAŁ TARNÓWKA
Tarnowski Młyn 2A
77-416 Tarnówka

Projekt i realizacja: Mateusz Bednarek