PRODUCENT PAPIERU

Papier w zwojach, w arkuszach i bobinach

Slider
SZYBKI KONTAKT

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

DYREKTOR FABRYKI

Henryk Bednarek -785-897-132 dyrektor@warter.pl

SEKRETARIAT

Edyta Gazarkiewicz - 67 266 40 01 sekretariat@warter.pl

EKSPORT

Katarzyna Wenda - 0048-785-897-133 katarzyna.wenda@warter.pl

DZIAŁ HANDLOWY

DYREKTOR HANDLOWY

Katarzyna Wenda - 0048-785-897-133 katarzyna.wenda@warter.pl

KOORDYNATOR DZIAŁU HANDLOWEGO

Krzysztof Pauk - 785-897-166 krzysztof.pauk@warter.pl

PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI

Ewa Wilk - 507-066-749 ewa.wilk@warter.pl

Barbara Michalska - 785-897-131 barbara.michalska@warter.pl

Justyna Rakowska - 503-030-900 justyna.rakowska@warter.pl

ZAOPATRZENIE/MAKULATURA

Marcin Fortuna 605 122 079 - 889-492-467  marcin.fortuna@warter.pl

 Papier bobina (makulaturowy)

Papier w bobinach od gramatury 120g do 300g. Wykorzystywany do produkcji kątowników (przemysł opakowaniowy) i tulei/gilz (artykuły higieniczne, budowlane).

Papier w bobinach produkujemy z wolnej od zanieczyszczeń makulatury, dzięki temu nasz produkt jest najwyższej jakości oraz ekologiczny. Energie do produkcji fabryka papieru czerpie z własnej elektrowni wodnej, dzięki temu proces produkcji przebiega bez szwanku a zamówienia realizujemy terminowo. Jako producent papieru makulaturowego stawiamy na najwyższą jakość, dzięki temu otrzymaliśmy liczne certyfikaty jakości.

papier w bobinach, papier bobinaSPECYFIKACJA

Gramatura 125g/m– 300g/m2

Szerokość bobiny od 5cm

Średnica gilzy 76 mm

Średnica zewnętrzna nawoju do 120cm

 SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA

 GALERIA

Nasza oferta to:

  • atrakcyjna cena
  • Gramatura 125g/m– 300g/m2
  • papier z ekologicznej makulatury
  • szybki czas realizacji i dostawy
  • dostawę na terenie całej Polski i poza granicami
  • dogodne terminy płatności
  • jesteśmy sprawdzonym, pewnym producentem papieru i tektury z wieloletnią historią
  • a może interesuje Cię papier w arkuszach lub  papier w bobinach