PRODUCENT PAPIERU

Papier w zwojach, w arkuszach i bobinach

Slider
SZYBKI KONTAKT

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

DYREKTOR FABRYKI

Henryk Bednarek -785-897-132 dyrektor@warter.pl

SEKRETARIAT

Edyta Gazarkiewicz - 67 266 40 01 sekretariat@warter.pl

EKSPORT

Katarzyna Wenda - 0048-785-897-133 katarzyna.wenda@warter.pl

DZIAŁ HANDLOWY

KOORDYNATOR DZIAŁU HANDLOWEGO

Krzysztof Pauk - 785-897-166 krzysztof.pauk@warter.pl

PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI

Ewa Wilk - 507-066-749 ewa.wilk@warter.pl

Barbara Michalska - 785-897-131 barbara.michalska@warter.pl

Justyna Rakowska - 503-030-900 justyna.rakowska@warter.pl

ZAOPATRZENIE/MAKULATURA

Marcin Fortuna 605 122 079 - 889-492-467  marcin.fortuna@warter.pl

 Papier makulaturowy w arkuszach

Papier w arkuszach od gramatury 120g do 300g. Wykorzystywany do produkcji przekładek i w przemyśle opakowaniowym. Istnieje możliwość docięcia małych rozmiarów i rozmiarów niestandardowych na gilotynie oraz obcięcia lub zaokrąglenia naroży.

Papier makulaturowy w arkuszach produkowany jest z ekologicznego surowca, dzięki temu nasze produkty są całkowicie biodegradowalne i przyjazne dla środowiska. 

papier makulaturowy arkusze, papier arkusze makulatura, papier makulaturowySPECYFIKACJA

Gramatura: 120g – 300g

Maksymalne wymiary: 90 x 120 cm

Maks. wysokość palety - 130 cm

 SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA

 GALERIA

Nasza oferta to:

  • atrakcyjna cena
  • gramatura od 120 do 300 g/m2
  • Maksymalne wymiary: 90 x 120 cm
  • papier z ekologicznej makulatury
  • szybki czas realizacji i dostawy
  • dostawę na terenie całej Polski i poza granicami
  • dogodne terminy płatności
  • jesteśmy sprawdzonym, pewnym producentem papieru i tektury z wieloletnią historią
  • a może interesuje Cię papier w arkuszach lub  papier w bobinach