PRODUCENT PAPIERU

Papier w zwojach, w arkuszach i bobinach

Slider
SZYBKI KONTAKT

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

DYREKTOR FABRYKI

Henryk Bednarek -785-897-132 dyrektor@warter.pl

SEKRETARIAT

Edyta Gazarkiewicz - 67 266 40 01 sekretariat@warter.pl

EKSPORT

Katarzyna Wenda - 0048-785-897-133 katarzyna.wenda@warter.pl

DZIAŁ HANDLOWY

DYREKTOR HANDLOWY

Katarzyna Wenda - 0048-785-897-133 katarzyna.wenda@warter.pl

KOORDYNATOR DZIAŁU HANDLOWEGO

Krzysztof Pauk - 785-897-166 krzysztof.pauk@warter.pl

PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI

Ewa Wilk - 507-066-749 ewa.wilk@warter.pl

Barbara Michalska - 785-897-131 barbara.michalska@warter.pl

Justyna Rakowska - 503-030-900 justyna.rakowska@warter.pl

ZAOPATRZENIE/MAKULATURA

Marcin Fortuna 605 122 079 - 889-492-467  marcin.fortuna@warter.pl

 Papier w zwojach (makulaturowy)

Fabryka papieru produkuje papier w zwojach od gramatury 120g do 300g. Papier ten może być używany do produkcji tektury falistej, w przemyśle opakowaniowym lub jako bobina do produkcji tulei, gilz, kątowników. Papier z MP3 jest w 100% ekologiczny, do jego produkcji została wykorzystana oczyszczona makulatura, jest on wolny od środków chemicznych i substancji niebezpiecznych.

SPECYFIKACJA

Gramatura: 120g – 300g

Szerokość zwoju: do 2300mm

Średnica gilzy: 76 mm

Maksymalna średnica nawoju do 1200 mm

 SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA

 GALERIA

Nasza oferta to:

  • atrakcyjna cena
  • gramatura od 120 do 300 g/m2
  • Maksymalna średnica nawoju do 1200 mm
  • papier z wysokiej jakości makulatury
  • szybki czas realizacji i dostawy
  • dostawę na terenie całej Polski i poza granicami
  • dogodne terminy płatności
  • jesteśmy sprawdzonym, pewnym producentem papieru i tektury z wieloletnią historią
  • a może interesuje Cię papier w arkuszach lub  papier w bobinach