MASZYNA PAMA

Produkty:
- Tektura lita makulaturowa twarda
- Tektura volumenowa

Arrow
Arrow

Slider

SZYBKI KONTAKT

 

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

DYREKTOR FABRYKI

Henryk Bednarek -785-897-132 dyrektor@warter.pl

SEKRETARIAT

Edyta Gazarkiewicz - 67 266 40 01 sekretariat@warter.pl

SPECJALISTA DS. WSPÓŁPRACY Z ZAGRANICĄ

Katarzyna Wenda - 0048-785-897-133 katarzyna.wenda@warter.pl

DZIAŁ HANDLOWY

DYREKTOR HANDLOWY

Katarzyna Wenda - 0048-785-897-133 katarzyna.wenda@warter.pl

KOORDYNATOR DZIAŁU HANDLOWEGO

Krzysztof Pauk - 785-897-166 krzysztof.pauk@warter.pl

PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI

Ewa Wilk - 507-066-749 ewa.wilk@warter.pl

Barbara Michalska - 785-897-131 barbara.michalska@warter.pl

Justyna Rakowska - 503-030-900 justyna.rakowska@warter.pl

ZAOPATRZENIE/MAKULATURA

Marcin Fortuna 605 122 079 - 889-492-467  marcin.fortuna@warter.pl

 Tektura volmenowa

OPIS

Maszyna PAMA – produkuje tekturę grubą, której parametry mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Tym samym odpowiadając na duże zapotrzebowanie rynku introligatorskiego została stworzona tektura volumenowa, która charakteryzuje się dużą pulchnością (1,45 cm3/g) w porównaniu do zwykłej tektury twardej. Główne zastosowanie tektury volumenowej to produkcja segregatorów i opraw książek, ale może być również użyta jako element wystawienniczy np. w postaci standu, lub jako przekładka.

SPECYFIKACJA

Gramatura: 1000 – 2000 g/m
Wymiary maksymalne: 2400 x 4200 mm

  Pobierz specyfikacje szczegółową

 GALERIA

WARTER SPÓŁKA JAWNA
ODDZIAŁ TARNÓWKA
Tarnowski Młyn 2A
77-416 Tarnówka

Projekt i realizacja: Mateusz Bednarek