MASZYNA PAMA

Produkty:
- Tektura lita makulaturowa twarda
- Tektura volumenowa

Arrow
Arrow

Slider

SZYBKI KONTAKT

 

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

DYREKTOR FABRYKI

Henryk Bednarek -785-897-132 dyrektor@warter.pl

SEKRETARIAT

Edyta Gazarkiewicz - 67 266 40 01 sekretariat@warter.pl

SPECJALISTA DS. WSPÓŁPRACY Z ZAGRANICĄ

Katarzyna Wenda - 0048-785-897-133 katarzyna.wenda@warter.pl

DZIAŁ HANDLOWY

DYREKTOR HANDLOWY

Katarzyna Wenda - 0048-785-897-133 katarzyna.wenda@warter.pl

KOORDYNATOR DZIAŁU HANDLOWEGO

Krzysztof Pauk - 785-897-166 krzysztof.pauk@warter.pl

PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI

Ewa Wilk - 507-066-749 ewa.wilk@warter.pl

Barbara Michalska - 785-897-131 barbara.michalska@warter.pl

Justyna Rakowska - 503-030-900 justyna.rakowska@warter.pl

ZAOPATRZENIE/MAKULATURA

Marcin Fortuna 605 122 079 - 889-492-467  marcin.fortuna@warter.pl

 Tektura makulaturowa lita twarda

OPIS

Maszyna PAMA do produkcji tektury litej twardej w gramaturach 1000g do 3700g, jednego z najgrubszych dostępnych materiałów na rynku. Tektura z PAMY wykonana jest ze specjalnie dobranej makulatury, charakteryzuje się dużą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia.
Może być wykorzystywana do produkcji mebli tapicerowanych, w przemyśle opakowaniowym, do produkcji segregatorów, okładek klejonych, wysokiej jakości przekładek a nawet w przemyśle obuwniczym i motoryzacyjnym.

SPECYFIKACJA

Gramatura: 1000 – 3700 g/m
Wymiary standardowe: 1200 x 1400 mm, 1200 x 1050 mm, 800 x 1400 mm, 800 x 1050 mm, 700 x 1000 mm
Wymiary maksymalne: 2400 x 4200 mm

 SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA

 GALERIA

WARTER SPÓŁKA JAWNA
ODDZIAŁ TARNÓWKA
Tarnowski Młyn 2A
77-416 Tarnówka

Projekt i realizacja: Mateusz Bednarek