MASZYNA MP3

Papier makulaturowy
- w zwojach
- w arkuszach
- w bobinach

Arrow
Arrow

Slider

SZYBKI KONTAKT

 

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

DYREKTOR FABRYKI

Henryk Bednarek -785-897-132 dyrektor@warter.pl

SEKRETARIAT

Edyta Gazarkiewicz - 67 266 40 01 sekretariat@warter.pl

SPECJALISTA DS. WSPÓŁPRACY Z ZAGRANICĄ

Katarzyna Wenda - 0048-785-897-133 katarzyna.wenda@warter.pl

DZIAŁ HANDLOWY

DYREKTOR HANDLOWY

Katarzyna Wenda - 0048-785-897-133 katarzyna.wenda@warter.pl

KOORDYNATOR DZIAŁU HANDLOWEGO

Krzysztof Pauk - 785-897-166 krzysztof.pauk@warter.pl

PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI

Ewa Wilk - 507-066-749 ewa.wilk@warter.pl

Barbara Michalska - 785-897-131 barbara.michalska@warter.pl

Justyna Rakowska - 503-030-900 justyna.rakowska@warter.pl

ZAOPATRZENIE/MAKULATURA

Marcin Fortuna 605 122 079 - 889-492-467  marcin.fortuna@warter.pl

 Papier makulaturowy w arkuszach

OPIS

Maszyna papiernicza MP3 produkuje papier makulaturowy szary w arkuszach od gramatury 120g do 300g. Wykorzystywany do produkcji przekładek i w przemyśle opakowaniowym. Istnieje możliwość docięcia małych rozmiarów i rozmiarów niestandardowych na gilotynie oraz obcięcia lub zaokrąglenia naroży.

SPECYFIKACJA

Gramatura: 120g – 300g

Maksymalne wymiary: 90 x 120 cm

 

 SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA

 GALERIA

WARTER SPÓŁKA JAWNA
ODDZIAŁ TARNÓWKA
Tarnowski Młyn 2A
77-416 Tarnówka

Projekt i realizacja: Mateusz Bednarek